KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 7472482
nr 747 2482
Tuschteckning
Simon, Motiv från Helsingör, signerad. 18x25
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 mars 2012
kl 18:52:29
18/3 19:34:18
Simon Gate (1883-1945)